BİZE ULAŞIN

Firma Adı *
Adınız Soyadınız *
Şehir *
E-Posta Adresiniz *
Telefon Numaranız *
Mesajınız

PROFİL

Otomotiv, Tekstil, Gıda, Meşrubat, Beyaz Eşya, Mermer, Kimya Sektörlerinin ve yan sanayilerinin endüstriyel ambalaj malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak için kurulan Poliner; müşteri talepleri ve beklentileri doğrultusunda yeni adımlar atarak, gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlayarak ve portföyüne yeni ambalaj malzemeleri, ambalaj ekipmanlarını da katarak sektörünün öncü, örnek ve başarılı firmalarından birisi olmayı hedefledi.

Malzeme, makine ve teknik servisi ideal koşullarda sağlayan organizasyonu sayesinde Poliner; Ürüne özel ambalajlarda, dünyanın en gelişmiş teknolojisi ile akıllıca geliştirilmiş seçenekler sunuyor.

VİZYON

Endüstriyel ambalaj konusunda müşteri ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, kaliteli, etkili çözümler üreterek sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

MİSYON

Endüstriyel ambalaj sektöründe entegre çözümler ve hizmetler sunarak müşteri taleplerini karşılamak, üretim ve tasarım konularında lider olmak, çevreye duyarlı bir şirket olmak ve her zaman kaliteyi ön planda tutmak.

  • Tüm hakları saklıdır. © 2024
  • www.poliner.com.tr