BİZE ULAŞIN

Firma Adı *
Adınız Soyadınız *
Şehir *
E-Posta Adresiniz *
Telefon Numaranız *
Mesajınız

GRUP ŞİRKETİ

İnterkan

Endüstriyel Ambalaj konusunda entegre çözümler ve hizmet sunan ilk kuruluş olma hayali ile 1990’lı yıllarda düşüncede oluşan İnterkan Anlayışı; endüstriyel ambalajlama konusundaki talepleri karşılamak üzere 1992 yılında kurucumuz Hüseyin YILMAZ tarafından, Gazcılar Caddesi’ ndeki küçük bir dükkanda hayata geçirildi. O yıllarda düşüncede ne varsa, bugün de değişmedi, günden güne gelişti; üreticiden yalnızca kaliteli, doğru, efektif ürünleri; daima doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru proseslerle müşterilerine ulaştırmak bir disiplin oldu.

Koşulları ve alışkanlıkları hızla değişen dünyamızda “ambalaj” artık pek çok kararı belirleyen öncelikli etken haline gelmiş durumda. Ambalaj konusunda yapılan yatırımlar ve atılan kararlı adımlar, İnterkan Anlayışı’ nın sektörel vizyonu ile birlikte ürünün gelişiminde de büyük rol oynadı.

1997 yılında, Bursa’ daki kuruluşunu Lojistik Merkez haline getiren İnterkan; 2001′ de Eskişehir, 2002′ de İstanbul şubelerinin açılması ve 2004′ te Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ nde kurduğu Lojistik Üssü ve son olarak 2006 yılı başında açılan Manisa şubesi ile entegrasyonuna devam etmiştir.

  • Tüm hakları saklıdır. © 2024
  • www.poliner.com.tr